Banes me qira breg diellit afer banesave te bardha

Jepet me qera nga: Bashkim 28 Tet 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira afer banesave te bardha ne breg te diellit e pamobiluar ka dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjo shpajzin dhe du ballkone..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim