Banes me qira bregu i diellit afer shkolles Iliria

Jepet me qera nga: Premtim 05 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira afer shkolles Iliria.
Banesa eshte e mobiluar ka 3 dhoma koridor me kushin dhe banjo. Te interesuarit mund te lajmrohen edhe ne viber 00386 49 884 904.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim