Banes me qira bregu i diellit te ambullanta

Jepet me qera nga: Amiri 21 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka ket renditje sallonin kuzhina dhoma e fjetjes banjo ballkon e mobikuar dhe banesa ka pamjen nga rruga B leshohet vetem per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim