Banes me qira bregu i diellit

Jepet me qera nga: Amiri 20 Pri 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa esht afer presidentes ka pamje nga rruga B esht e mobiluar dhe leshohet me qira vetem per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim