Banes me qira dy dhomshe ne qender e mobiluar

Jepet me qera nga: xhemajl 25 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: johan v. hahn
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne qender afer hotelit Grand jane dy dhoma kuzhine dhe banjo e mobiluar kati i pare,me pamje nga lindja prej lindjes se diellit deri ne perendim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim