Banes me qira në Arbëri Dragodan "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Arbëri / Dragodan
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dragodan, afer Hotel Adria, kati i VI-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 3 dhoma te fjetjes, koridor, depo (shpajz), 2 banjo dhe 2 ballkona. E mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim