Banes me qira në Arbëri Dragodan "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arbëri / Dragodan
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia/Dragodan, banesa është ndertim i ri, kati i III, posedon një dhom te fjetjes, një dhom te dites me kuzhin, koridorin, banjo, depo dhe një ballkon, e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.

Agjencioni M1
Tel.045 999986
044 445 803
049 643 293
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13 afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim