Banes me qira në Emshir / Kalabri M1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 30 Sht 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir / Kalabri
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në lagjen Emshir, kati i VI-të.
Banesa posedon: sallon me kuzhinë, nje dhomë të fjetjes, koridor banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet dhe me klime.
Çmimi: 250€ /muaj

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim