Banes me qira në Lagjen e Spitalit M1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 30 Sht 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: L. Spitalit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen e Spitalit afer Eulex-it banesat e Royallit, kati i IV-të.
Banesa posedon: 2 dhom te fjetjes,1 sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe 1 ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 300 €/muaj (i diskutushem)
Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim