Banes me qira në Ulpianë "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni M1 02 Sht 11:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpianë
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në Ulpianë te Simfonia kati i II-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet.
Çmimi: 300€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim