Banes me qira në kompleksin banesor “Rrezja”

Jepet me qera nga: Baki 06 Maj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kompleksi banesor “Rrezja”,afër banesave të bardha
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në kompleksi banesor “Rrezja”, afër banesave të bardha. Banesa lëshohet për herë të parë ,është objekt i ri, është 90 m2, gjendet në katin e katërt, ka sallonin e madh, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkonin dhe ashensorin. Informatat ne tel: 044 137127 Çmimi : 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim