Banes me qira ne , breg diellit mobile superluksoz

Jepet me qera nga: Kastriot 14 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne breg te diellit me super mobile me teras 35 metra katror plus 90 metra banim posedon parking ujerryme ashensor 24 ore me qmime shum te mira ju mirepresim nuk jemi agjension person privat 044 192001 gjithashtu kemi banesa ne lakriahte te shkolla gjevdet doda dhe tek qafa prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim