Banes me qira ne Arberi

Jepet me qera nga: DA VINCI 25 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: arberi
Sipërfaqe: 79 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Arberi/Dragodan. Banesa gjindet ne katin e I-re dhe ka 79m². Eshte komplet e mobiluar.
Renditja:

Sallon,
Kuzhine,
2 dhoma gjumi,
Banjo,
Depo ushqimi
Ballkon
Lift

Çmimi: €500
Banesa paiset me te gjitha mobilet
Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim