Banes me qira ne B.Diellit te Banesat e Bardha

Jepet me qera nga: Selime Nuka 02 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Breg Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit te Banesat e bardha ne Bllokun nr.5 kati i 2te e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe me te gjitha paisjet e nevojshme shtepiake, Banesa eshte shume e pershtatshme per qifte dhe ka kete renditje

Dhome dite me Kuzhine,
Dhome gjumi,
Banjo,
Teras.

Mund te kontaktoni ne kete numer ne qdo kohe 049688502 Selime Nuka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim