Banes me qira ne BREG TE DIELLIT INXHINIERINGU

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Breg te Diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit te Banesat e Bardha (INXHINIERINGU) e mobiluar ne teresi ne katin e 4.
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- 1 dhome gjumi

Kontakt_Viber_WhatsApp:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim