Banes me qira ne Bregune diellit

Jepet me qera nga: DA VINCI 16 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe gjendet ne ndertesat e Engineering-ut. Banesa gjindet ne katine e I-re dha ka 65m². Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Rendtije:
Sallon kuzhin
1 dhome gjumi
Banjo-Wc
Ballkon

Çmimi: 200€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmil.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim