Banes me qira ne DARDANI _ SANTEA_

Jepet me qera nga: arber Dje 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera qe gjendet ne Dardani tek Santeja ne katin e 6 (gjashte). Banesa ka 65m2 ,eshte e mobiluar me mobile te reja.lifti punon, ka nxemje qendrore, ka klime, dhe ka parking
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuxhin ndaras
- banjo
- koridor
- ballkon
Preferohet per familjar ose te punesuar.

Per me shume na kontaktoni ne :
WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim