Banes me qira ne Dardani, Prishtine

Jepet me qera nga: Nexhat Sejdijaj 01 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Japim banesen me qira ne katin e pare ne Dardani ne prishtine. Banesa ka dy dhoma te fjetjes, banjo dhe sallon me kuzhin. Banesa poashtu ka nje ballkon/terrace. Banesa eshte e pamobiliuar dhe sipas kerkeses mund te perdoret edhe per zyre.
Te interesuarit te kontaktojn: 049 861 328
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim