Banes me qira ne Dardani afer Santes

Jepet me qera nga: Mehdi 27 Gsh 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani afer Santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qira ne lagjen Dardania afer Santes.Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e renovuar. Qmimi sipas marreveshjes. Kontaktoni ne; 044 151 201. Banesa ka kete rendtitje:
2 dhoma te gjumit
1 kuzhin me salon se bashku
1 banjo
1 koridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim