Banes me qira ne Dardani afer Santes

Jepet me qera nga: Mehdi 27 Gsh 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani afer Santtes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa qe gjendet ne dardani afer santes. Banesa eshte komlet e mobiluar dhe e renovuar. Banesa gjendet ne katin perdhese. Qmimi sipas marreveshjes. Banesa ka kete renditje;
2 DHOMA TE GJUMIT
1 KUZHINE ME SALLON SE BASHKU
1 BANJO
1 KORIDOR
Kontaktoni ne: 044 151 201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim