Banes me qira ne Dragodan "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 26 Pri 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia/Dragodan, banesa është ndertim i ri, kati i III.
Banesa posedon: dy dhom te fjetjes, një dhom te dites me kuzhin, koridorin, banjo, depo dhe një ballkon, e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi: 400 €/muaj

Agjencioni M1
Tel.045 999986
044 445 803
049 643 293
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13 afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim