Banes me qira ne L. Spitalit "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 09 Dhj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: L. Spitalit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në lagjen e Spitait, banesat e Royallit.

Banesa bosedon:
1. sallon me kuzhinë,
2. dhoma te fjetjes,
1. koridor,
1, banjo dhe
1. ballkon.
Çmimi: 400€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim