Banes me qira ne Lagjen Ulpiana

Jepet me qera nga: Afrim Pllana 26 Nën 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Lagjen Ulpiana ne Prishtine (afer postes se madhe). Banesa eshte e mobiluar ka dy dhoma, sallonin, kuzhinen dhe dy ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim