Banes me qira ne MAti 1 Royal Plaza

Jepet me qera nga: Premium Sot 05:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Mati 1 Royal Plaza
Banesa gjendet ne katin e II, dhe ka siperfaqe 55m2
Banesa posedon:
nje dhome gjumi,
Sallon me kuzhine,
Banjo,
Ballkon

Çmimi: 300€ pa mobile
Çmimi: 350€ me mobile

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim