Banes me qira ne Prishtinë afer shkolles m. teknik

Jepet me qera nga: shpend elezi 02 Krr 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: rruga haxhi zeka
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira ne Prishtinë Rruga Haxhi Zeka, shihet ne foto harta , afer ish Shkolles M. Teknike prej toni market i ka 6 / 7 minuta me hec ne kam ,ne udhkryesore me rezervar uje, kati i 3. me nxemje qendrore,Ne çmim perfshihen uji dhe mbeturinat

pranojm vetum naj qiftë qe jon te punsuar dhe serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim