Banes me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Nazmi 24 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 26 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e mobiluar dhe renovuar ne gjendje te shkelqyeshme ,ne katin e 2te .Banesa gjendet perball konvikteve ne Ulpane .Per informata tel.044620734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim