Banes me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: gazp 26 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira me siperfaqe 64m2 e mobiluar si dhe garazhen per veture.........................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim