Banes me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Leon 15 Gsh 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Dardani afer bill clintonit ne rrug kryesore . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 kuzhin te veqant
1 sallon
Banjo dhe
Ballkon
Numri kontaktues 044452297 , cmimi 320 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim