Banes me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Gazi 19 Jan 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: velani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne lagjen Velani e mobiluar si dhe garazhen per veture...................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim