Banes me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Driton 12 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera banesa gjindet ne dardani afer restorant Dobrovnikut te bashksija 3 lokale dardani
Banesa gjindet ne katin e 3 banesa esht tersisht e mobiluar e gaqme per banim
Banesa ka ket renditje
Dhom gjumi
Dhom dite
Kuzhin
Banjo
Koridor
Ballkon
Te interesuarit te lajmrohen ne te
044437460
Si dhe viber +38649464443 ju mirperesum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim