Banes me qira ne Ulpian

Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Sot 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpian

►Kodi: U1

►Perberja: sallon, 2 dhoma te gjumit, kuzhine te veqante, ballkon dhe banjo, kati 4 pa lift

►Çmimi:320 i diskutushem + nje qera depozit

Kontakt:

045 117 118 viber
049 224 563 viber & WhatsApp
agjensionidemiri@gmail.com
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim