Banes me qira ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Bashkim 02 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Cmimi me marreveshje
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira. Banesa gjendet ne ulpiane prapa AAK, eshte ne katin e 4 tersisht e mobiluar. Ka nje dhome gjumi dhe sallonin i cili mund te shfrytzohet per gjum, kuzhine ,banjo,shpajz,dy ballkona. Leshohet vetem per familjar ose qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim