Banes me qira ne arberi

Jepet me qera nga: DA VINCI 25 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: arberi
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Iper me qira banesa ne Arberi/Dragodan ne kompleksin e ndertesave te Tregtise. Banesa gjendet ne katin e I-re dhe ka 76m² netto. Banesa eshte komplet e mobiluar.
Renditja:
Sallon me kuzhine,
2 dhoma gjumi,
banjo
ballkon
Lift

Çmimi: €400
Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim