Banes me qira ne breg te diellit

Jepet me qera nga: Besnik 10 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne b.te diellit perball konvikteve 4dhe5 afet qerdhes dhe qendres tregtare.per cdo informat kontaktoni 044143155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim