Banes me qira ne bregun e diellit

Jepet me qera nga: Dardani 20 Pri 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira benesa ne bregun e diellit
Banesa gjendet mbrapa postes se vogel mbrapa shkolles fillore
Gjendet ne katin e par dhe ka ket renditje
Koridor
Dhom te madhe
Kuzhin me trapezeri
Banjo
Ballkon
E mobiliuar ne tersi
Kabllovin
Qmimi sipas marrveshjes
Tel 044310016
Ju presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim