Banes me qira ne lagjen Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: DAVINCI 21 Qer 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: BREGU I DIELLIT
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa ne lagjen bregu i Diellit ne kompleksin Puhiza.
Banesa eshte e pa mobiluar por ka kuzhinen e instaluar. Banesa ka nxemje qendrore nga Termokosi. Eshte ne katin e I-re dhe ka 90m², ka garazh dhe parking te mjaftueshem para ndertese, Banesa ka nje pamje te bukur para se ciles gjindet edhe parku per femije.
Renditja:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
2 banjo
Ballkon

Qmimi: 300 euro

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim