Banes me qira ne lagjen DArdania

Jepet me qera nga: Sofije 14 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania te parku banesa eshte ne katin e dyte dhe ka ket renditje dhome dite dhome fjetje kuzhine ndaras taras shpajz,ncemje qendrore me termokos uje 24 ore pa nderprere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim