Banes me qira ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: sofije 20 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania banesa eshte ne katin e dyte dhe posedon dhome dite dhome fjetje kuzhin ndaras taras e lire nga 1 shkurti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim