Banes me qira ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Sofije 21 Jan 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania banesa eshte ne katin dyte dhe posedon dhome dite dhome fjetje kuzhin ndaras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim