Banes me qira ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Sofije 28 Jan 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania te parku,banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome dite dhome fjetje kuzhine ndaras taras ,nxemje qendrore dhe uje 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim