Banes me qira ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Sofije 18 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania te parku banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka dhome dite, dhome fjetje, kuzhinen ndaras taras shpajz nxemje qendrore me termokos dhe uje 24 ore pa nderprere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim