Banes me qira ne lagjen emshir kalabria

Jepet me qera nga: Driton 01 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 80m2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 3te ka sallon 2 dhoma te fjetjes kuzhin,koridor,banjo si dhe 2 ballkona, banesa eshte e mobiluar,ka dhe parking per vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim