Banes me qira ne lagjen santea

Jepet me qera nga: nexhat sejdijaj 05 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: lagjja santea ne prishtin
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banes me qira ne prishtin ne lagjen santea ka 2 dhoma gjumi 1 kuzhin me sallon 1 banjo 1 koridor ka nje ballkon gjendet ne katin e pare dhe esht e pa mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim