Banes me qira ne lakriahte e super mobiluar

Jepet me qera nga: Kastriot 16 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne lakriahte e mobiluar posedon 87 m dhe 35 m teras ne katin mete lart 11 posedon lift uje rryme parking 24 ore banes luksoze gjithashtu jap me qera dhe banesa tjera ne breg diellit lakriahte dhe tek qafa nuk emi agjension bashkpunojm me agjensione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim