Banes me qira ne lakrisht #3888

Jepet me qera nga: Reis 23 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrisht
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
banesa gjindet ne katin e 4 dhe ka kete renditje:

1.sallon
2.dhoma gjumi
kuzhine
banjo, ballkon, nxemje qendrore,lift.

045286653
Sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim