Banes me qira ne lakrisht mobile luksoze 35 m tera

Jepet me qera nga: Kastriot 14 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne lakrishte e mobiluar me mobile luksose ashensor parking uje reyme 24 oore banesa eshte me katin mete lart 11 dhe ka pamje shume te bukur ka35 metra katror teras plus 85 m te banuahme dy dhoma gjumi sallon luzhin ju kirepresim 044192001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim