Banes me qira ne lakrisht

Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Sot 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Lakrishte

►Kodi:D25

►Renditja:Sallon kuzhin 2 dhoma gjumi banjo ballkon kati i 3 me lift posedon nxemje te shtetit dhe personale lirohet me daten 01.06.2019 leshohet per familjar per afet te gjat(nje vite)

►Siperfaqja:80m

►Çmimi:300euro + depoziti

Kontakt

049 224 563 viber & WhatsApp
www.agjensionidemiri.com
agjensionidemiri@gmail.com
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim