Banes me qira ne lakrishte, breg diellit, te qafa

Jepet me qera nga: Kastriot 24 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: E mobiluar komplet
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne lakriahte afer shkolles gjevdet doda e mobiluar komplet me mobile te reja mobile luksoze nxemje uje rryme ashensor parking 24 ore gjithashtu kam nje banes me qira ne breg diellit dhe tek qafa te mobiluara nuk jam agjension ju mirepresim 044192001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim