Banes me qira ne lakrishte,te qafa, breg diellit

Jepet me qera nga: Kastriot 14 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne lakrishte njera 85 m2 dhetjetra 115 m2 te mobiluara me mobile luksose objekti eshte afer shkolles gjevdet doda objekt i ri uje rryme ashensor parking 24 ore gjithashtu kemi banesa mee qira te qafa dhe ne bred te diellit me qmime ahume te mira ju mirepresim nuk jemi agjension person privat 044 192001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim