Banes me qira ne qender kati 1

Jepet me qera nga: banesa 25 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Garibaldi
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne qender rr.Garibaldi.
Banesa leshohet me qira per banim ose per zyre, dhe ka: Sallon,Dhome fjetje,Kuzhine,Banjo,Ballkon.
Ka nxemje qendrore me rryme.

qmimi me marrveshje
tel 044-501545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim